AKTUALNIE W SPRZEDAŻY
BLASK JUTRZENKI

Blask Jutrzenki to już druga nasza inwestycja zlokalizowana w Józefosławiu – miejscowości odsuniętej od miejskiego zgiełku, położonej w otulinie Lasu Kabackiego. Jest to niewielki budynek mieszkalny, składający się z 28 mieszkań rozmieszczonych na  4 kondygnacjach. W projekcie znajdą Państwo zarówno niewielkie dwupokojowe mieszkania, jak i większe mieszkania z antresolą (znajdujące się na najwyższej kondygnacji budynku). Wszystkie mieszkania posiadają balkony lub tarasy.
WYSZUKAJ MIESZKANIE>

 

ZIELONE TARASY 2

Zielone Tarasy 2 to elegancki, nowoczesny obiekt 5 piętrowy, w którym znajdzie się tylko 16 mieszkań w najbardziej poszukiwanych metrażach od 31 do 113 m2. Inwestycja o kaskadowym układzie, który pozwolił uzyskać ciekawą bryłę a jednocześnie na wyższych kondygnacjach przestronne tarasy. Nowoczesny budynek łączący estetyczne walory współczesnej architektury z optymalną funkcjonalnością wnętrz i wysokim standardem wykończenia. W budynku przewidziano windę, halę garażową oraz pomieszczenia na rowery.
WYSZUKAJ MIESZKANIE>

ZIELONE RONDO APARTAMENTY

Zielone Rondo to kameralny projekt mieszkaniowy usytuowany w centrum Konstancina.
Ten niski, bo zaledwie dwupiętrowy, budynek składa się z 17 jedno i dwupoziomowych apartamentów o powierzchniach od 31 do 110 m2. Doskonała lokalizacja z dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej, nowoczesna architektura i wysoka jakość wykonania czynią tę inwestycję wyjątkową na lokalnym rynku. Planowane zakończenie budowy II kwartał 2020 roku.     

WYSZUKAJ APARTAMENT >

DOŚWIADCZENIE

Działamy od 1990 roku na rynku polskim a od 1991 na niemieckim. Wieloletnia praca dla wymagających inwestorów pozwoliła zdobyć doświadczenie i zostać rozpoznawalnym graczem na rynku.

SPECJALIŚCI

Pracownicy to wysoko wykwalifikowani specjaliści, posiadający bogate doświadczenie w realizacji projektów mieszkaniowych w Polsce, Niemczech, Francji, Belgii i Austrii.

BEZPIECZEŃSTWO

Przywiązujemy szczególną wagę do bezpieczeństwa finansowego inwestycji. Jako inwestor i GW mamy pełną kontrolę nad kosztami.

GWARANCJA JAKOŚCI

Nasza znacząca pozycja na rynku polskim i zagranicznym jest możliwa dzięki stałej dbałości o wysoką jakość oferowanych usług.

DLACZEGO MY?

Od blisko 30 lat zajmujemy się generalnym wykonawstwem obiektów mieszkaniowych i przemysłowych w kraju i zagranicą. Posiadamy własną bazę sprzętową, zgrany ponad 150 osobowy zespół wykonawczy. Wiedza i wieloletnia praktyka zespołu zarządzającego oraz pracowników pozwalają nam finalizować każdy projekt z sukcesem. Dotychczasowe doświadczenie w sektorze budowlanym postanowiliśmy wykorzystać jako deweloper. Znając rynek i tajniki realizacji wybieramy najbardziej atrakcyjne działki pod budowę inwestycji mieszkaniowych, kompleksowo podchodzimy do całego procesu deweloperskiego – projektowania, ze szczególnym uwzględnieniem funkcjonalności mieszkań, kreowania wysokich standardów jakości oraz profesjonalnej obsługi klienta. Najwyższa jakość materiałów budowlanych oraz rzetelne wykonawstwo bazujące na wieloletnim doświadczeniu to kluczowe czynniki sukcesu spółki, które przekładają się na misję spółki deweloperskiej: tworzyć domy i osiedla w doskonałej jakości za przystępną cenę.

KONTAKT
ul. Karczunkowska 172
02-871 Warszawa

TEL. 790 400 790
biuro@lugra-mieszkania.pl
KONTAKT
ul. Karczunkowska 172
02-871 Warszawa

TEL. 790 400 790
biuro@lugra-mieszkania.pl