INWESTYCJA

APARTAMENTY

W SAMYM CENTRUM

KONSTANCIN - JEZIORNA

“Zielone Rondo” to dwupiętrowy, kameralny budynek apartamentowy zlokalizowany w Konstancinie. Projekt  składa się z 17 apartamentów. Jasne i ciepłe kolory elewacji dodają temu miejscu i najbliższej okolicy niepowtarzalnego uroku. Eleganckie wejście do budynku, starannie wykończone klatki schodowe, cichobieżne windy schodzące do poziomu garażu - to niektóre z udogodnień, jakie zaplanowaliśmy dla naszych klientów.

Dla wygody przyszłych mieszkańców na parterze obiektu zaprojektowano lokale usługowe a pod budynkiem przestronny garaż z pomieszczeniami na rowery.

17 APARTAMENTÓW DO WYBORU
Mieszkania do 50 m2 Mieszkania do 80 m2 Mieszkania 2-poziomowe
ZIELONE RONDO APARTAMENTY TO:

Duże, słoneczne i ustawne  apartamenty stanowią idealną ofertę zarówno dla małych, jak i dużych rodzin. Wszystkie apartamenty posiadają duże balkony lub tarasy.

W ofercie 9 apartamentów jednopoziomowych (od 31 do 80 m2) oraz 8 dwupoziomowych (84-111 m2) zlokalizowanych na ostatnich kondygnacjach budynku. W podziemiach budynku usytuowaliśmy wielostanowiskowy garaż. Dla wygody mieszkańców znajdują się w nim również pomieszczenia na rowery. Dla tych, którzy cenią sobie dodatkową przestrzeń do przechowania na każdym piętrze inwestycji zaprojektowaliśmy komórki lokatorskie.

KONTAKT
ul. Karczunkowska 172
02-871 Warszawa

TEL. 790 400 790
biuro@lugra-mieszkania.pl
KONTAKT
ul. Karczunkowska 172
02-871 Warszawa

TEL. 790 400 790
biuro@lugra-mieszkania.pl